Drupal Remote Dashboard (8.x-3.23) - en to eo translation catalogue (57 entries)

en: enable
eo: ŝaltu

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Link
eo: Ligilo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: PHP
eo: PHA

en: Host
eo: Gastiganto

en: Update status
eo: Ĝisdata stato

en: Header
eo: Kaplinio

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: configure
eo: agordu

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Code
eo: Kodo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: disable
eo: malŝalti

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Account
eo: Konto

en: Run cron
eo: Funkciigu cron

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
