Drupal Remote Dashboard (8.x-3.24) - en to am translation catalogue (41 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Error
am: ስህተት

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Header
am: ራስጌ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: configure
am: ውቀር

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Code
am: ኮድ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Locked
am: የተቆለፈ

en: Account
am: መለያ

en: Run cron
am: ክሮንን አሩጥ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
