Drupal Remote Dashboard (8.x-3.24) - en to be translation catalogue (79 entries)

en: select
be: абраць

en: enabled
be: уключана

en: enable
be: уключыць

en: Status
be: Статус

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: disabled
be: адключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Password
be: Пароль

en: Link
be: Спасылка

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Core
be: Ядро

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Host
be: Хост

en: Header
be: Загаловак

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Mode
be: Лад

en: Warning
be: Увага

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Domain
be: Дамен

en: Current
be: Бягучы

en: Code
be: Код

en: General
be: Агульны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Port
be: Порт

en: Hidden
be: Схаваць

en: Key
be: Ключ

en: Info
be: Інфармацыя

en: Session
be: Сесія

en: Cron
be: Крон

en: Installed
be: Усталявана

en: disable
be: адключыць

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Language code
be: Код мовы

en: ok
be: так

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: Account
be: Акаўнт

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Private key
be: Прыватны ключ

en: Run cron
be: Запусціць крон

en: Run updates
be: Замацаваць абнаўленні

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Script
be: Скрыпт

en: Warnings
be: Заўвагі

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
