Drupal Remote Dashboard (8.x-3.3) - en to fi translation catalogue (99 entries)

en: select
fi: valitse

en: enable
fi: ota käyttöön

en: Status
fi: Tila

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Action
fi: Toiminto

en: Tags
fi: Tagit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Projects
fi: Projektit

en: Project
fi: Projekti

en: Project settings
fi: Projektin asetukset

en: Download
fi: Lataa

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: Link
fi: Linkki

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Core
fi: Ydin

en: View
fi: Näytä

en: Updates
fi: Päivitykset

en: Configure
fi: Määrittele

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Page
fi: Sivu

en: Good
fi: Hyvä

en: Database
fi: Tietokanta

en: Host
fi: Isäntä

en: Update status
fi: Päivitystiedot

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Mode
fi: Tila

en: configure
fi: Muokkaa

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Port
fi: Portti

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Undefined
fi: Määrittelemätön

en: Key
fi: Avain

en: Info
fi: Tieto

en: Aggregate JavaScript files
fi: Yhdistä JavaScript-tiedostot

en: Installed
fi: Asennettu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Security update
fi: Tietoturvapäivitys

en: disable
fi: pois käytöstä

en: Apply
fi: Käytä

en: Information
fi: Tietoa

en: PHP Code
fi: PHP-koodi

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Execute PHP
fi: Suorita PHP-koodia

en: Domains
fi: Domainit

en: Errors
fi: Virheet

en: Public key
fi: Julkinen avain

en: Shared secret
fi: Jaettu salasana

en: Run cron
fi: Suorita cron-ajo

en: Run updates
fi: Suorita päivitykset

en: Drupal version
fi: Drupal-versio

en: click here
fi: klikkaa tästä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Update translations
fi: Päivitä käännökset

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Default 403 (access denied) page
fi: 403 (pääsy kielletty) -sivu

en: Default 404 (not found) page
fi: 404 (ei löydy) -sivu

en: All messages
fi: Kaikki viestit

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Warnings
fi: Varoitukset

en: Flush all caches
fi: Tyhjennä kaikki välimuistit

en: Library
fi: Kirjasto

en: token
fi: merkki

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Errors and warnings
fi: Virheet ja varoitukset

en: Error messages to display
fi: Näytettävät virheviestit

en: Cache pages for anonymous users
fi: Talleta sivut välimuistiin anonyymeille käyttäjille

en: Refresh information
fi: Päivitä tiedot

en: Database log messages to keep
fi: Tietokantalogin säilytettävät viestit

en: Master
fi: Isäntä

en: Username and password
fi: Käyttäjänimi ja salasana

en: Compress cached pages
fi: Pakkaa välimuistitetut sivut

en: Update this item
fi: Päivitä termi
