Drupal Remote Dashboard (8.x-3.4) - en to lv translation catalogue (102 entries)

en: select
lv: izvēlēties

en: enable
lv: ieslēgt

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Project settings
lv: Projekta iestatījumi

en: Project types
lv: Projekta tipi

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Password
lv: Parole

en: Link
lv: Saite

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Core
lv: Kodols

en: View
lv: Skatīt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Good
lv: Labs

en: Database
lv: Datubāze

en: Host
lv: Serveris

en: Header
lv: Galvene

en: Mode
lv: Režīms

en: configure
lv: konfigurēt

en: Authored by
lv: Autors

en: Domain
lv: Domēns

en: Current
lv: Pašreiz

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: General
lv: Galvenie

en: Process
lv: Apstrāde

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Port
lv: Ports

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Key
lv: Atslēga

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: warning
lv: brīdinājumi

en: critical
lv: kritisks

en: Aggregate JavaScript files
lv: Apvienot JavaScript failus

en: Session
lv: Sesija

en: Installed
lv: Instalēts

en: Changed
lv: Labots

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: disable
lv: izslēgt

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Information
lv: Informācija

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: info
lv: informācija

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Run cron
lv: Laist cron

en: Run updates
lv: Lietot atjauninājumus

en: alert
lv: trauksme

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Update translations
lv: Atjaunināt tulkojumus

en: Default 403 (access denied) page
lv: Noklusējuma 403 (piekļuve liegta) lapa

en: Default 404 (not found) page
lv: Noklusējuma 404 (nav atrasta) lapa

en: Aggregate and compress CSS files
lv: Apvienot un kompresēt CSS datnes

en: All messages
lv: visi paziņojumi

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Errors and warnings
lv: Kļūdas un brīdinājumi

en: Database log messages to keep
lv: Datubāzes žurnāla pieraksti, kas jāsaglabā
