Drupal Remote Dashboard (8.x-3.4) - en to ps translation catalogue (48 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Language
ps: ژبه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Action
ps: چار

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Link
ps: تړونی

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Host
ps: کوربه

en: Header
ps: سرۍ

en: OK
ps: سمه ده

en: General
ps: ټوليز

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: Hidden
ps: پټ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Key
ps: کيلی

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Info
ps: مالومات

en: Installed
ps: لګول شوي

en: User name
ps: کارن نوم

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Security update
ps: خونديتوب اوسمهالیز

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: PHP Code
ps: PHP كوډه

en: - All -
ps: - ټول -

en: All messages
ps: ټول پیغامونه
