Drupal Remote Dashboard (8.x-3.4) - en to sk translation catalogue (106 entries)

en: select
sk: výber

en: enable
sk: povoliť

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Language
sk: Jazyk

en: Administration
sk: Administrácia

en: Action
sk: Akcia

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Project
sk: Projekt

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Password
sk: Heslo

en: Link
sk: Odkaz

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Core
sk: Jadro

en: View
sk: Zobraziť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Good
sk: Dobré

en: Database
sk: Databáza

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Update status
sk: Stav aktualizácie

en: Header
sk: Hlavička

en: Mode
sk: Režim

en: configure
sk: konfigurácia

en: Authored by
sk: Autor

en: Domain
sk: Doména

en: Current
sk: Aktuálny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: General
sk: Všeobecné

en: Process
sk: Spracovanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Hidden
sk: Skryté

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Undefined
sk: Nedefinované

en: Key
sk: Kľúč

en: Activity
sk: Aktivita

en: warning
sk: upozornenie

en: critical
sk: kritická chyba

en: Aggregate JavaScript files
sk: Spojiť JavaScript súbory

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Installed
sk: Inštalované

en: Changed
sk: Zmenené

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Authentication
sk: Overenie

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: disable
sk: vypnúť

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Information
sk: Informácia

en: PHP Code
sk: PHP kód

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Execute PHP
sk: Spustiť PHP

en: Local
sk: Lokálny

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Domains
sk: Domény

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Release
sk: Vydanie

en: Run cron
sk: Spustiť cron

en: Run updates
sk: Spustiť aktualizácie

en: alert
sk: upozornenie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Update translations
sk: Aktualizovať preklady

en: Default 403 (access denied) page
sk: Štandardná stránka 403 (prístup odmietnutý)

en: Default 404 (not found) page
sk: Štandardná stránka 404 (stránka nenájdená)

en: Aggregate and compress CSS files
sk: Agregovať a komprimovať CSS súbory

en: All messages
sk: Všetky správy

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Flush all caches
sk: Vyprázdniť celú vyrovnávaciu pamäť

en: Library
sk: Knižnica

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Errors and warnings
sk: Chyby a varovania

en: Error messages to display
sk: Zobraziť chybové správy

en: Cache pages for anonymous users
sk: Vyrovnávacia pamäť pre anonymných používateľov

en: Database log messages to keep
sk: Počet záznamov na ponechanie v logu

en: Asc
sk: Vzostupne

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
sk: Žiadny prístup k vykonaniu %action na @entity_type_label %entity_label.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
