Drupal Remote Dashboard (8.x-3.6) - en to my translation catalogue (44 entries)

en: select
my: ရွေးပါ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Core
my: အူကြောင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: critical
my: ဆိုးရွားနေသည့်/ဆိုးရွားနေ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: info
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ

en: alert
my: သတိပေးချက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
