Drupal Remote Dashboard (8.x-3.8) - en to el translation catalogue (101 entries)

en: select
el: επιλογή

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: Status
el: Κατάσταση

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Download
el: Λήψη

en: Version
el: Έκδοση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Core
el: Πυρήνας

en: View
el: Προβολή

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Good
el: Καλό

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Update status
el: Ενημέρωση κατάστασης λειτουργίας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Mode
el: Τρόπος

en: OK
el: ΟΚ

en: configure
el: ρύθμιση

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Current
el: Τρέχοντα

en: Desc
el: Φθί

en: Code
el: Κωδικός

en: General
el: Γενικά

en: Process
el: Επεξεργασία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Port
el: Θύρα

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: Key
el: Κλειδί

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Info
el: Πληροφορίες

en: warning
el: προειδοποίηση

en: critical
el: κρίσιμο

en: Session
el: Σύνοδος

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Security update
el: Ενημέρωση ασφαλείας

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Information
el: Πληροφορίες

en: PHP Code
el: Κώδικας PHP

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Extension
el: Επέκταση

en: info
el: πληροφορία

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Run cron
el: Εκτέλεση του cron

en: alert
el: συναγερμός

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Update translations
el: Ενημέρωση μεταφράσεων

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Default 403 (access denied) page
el: Προεπιλεγμένη σελίδα 403 (δεν επιτρέπεται η πρόσβαση)

en: Default 404 (not found) page
el: Προεπιλεγμένη σελίδα 404 (δε βρέθηκε)

en: Aggregate and compress CSS files
el: Συλλογή και συμπίεση των αρχείων CSS

en: All messages
el: Όλα τα μηνύματα

en: Errors and warnings
el: Σφάλματα και προειδοποιήσεις

en: Error messages to display
el: Μηνύματα σφάλματος που θα εμφανίζονται

en: Cache pages for anonymous users
el: Λανθάνουσα μνήμη σελίδων για ανώνυμους χρήστες

en: Database log messages to keep
el: Μηνύματα που θα διατηρούνται στο ημερολόγιο της βάσης δεδομένων

en: Asc
el: Αύξ
