Drupal Remote Dashboard (8.x-3.8) - en to et translation catalogue (116 entries)

en: select
et: selekteeri

en: enable
et: luba

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Administration
et: Haldus

en: Action
et: Tegevus

en: unknown
et: tundmatu

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Project settings
et: Projekti seaded

en: Project types
et: Projekti tüübid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Major version
et: Peamine versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Password
et: Parool

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Core
et: Tuum

en: View
et: Kuva

en: Configure
et: Seadistus

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Exclude
et: Jäta välja

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Good
et: Hea

en: Database
et: Andmebaas

en: Update status
et: Uuenduste olek

en: Header
et: Päis

en: Mode
et: Viis

en: OK
et: Olgu

en: configure
et: seadista

en: Authored by
et: Autor

en: Domain
et: Domeen

en: Current
et: Praegune

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: General
et: Üldine

en: Process
et: Protsess

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Encryption
et: Krüpteerimine

en: Hidden
et: Peidetud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Undefined
et: Defineerimata

en: Key
et: Võti

en: Activity
et: Tegevus

en: warning
et: hoiatus

en: critical
et: kriitiline

en: Aggregate JavaScript files
et: Agregeeri JavaScript-i faile

en: Session
et: Sessioon

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Changed
et: Muudetud

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Authentication
et: Autentimine

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Security update
et: Turvauuendus

en: disable
et: keela

en: Storage
et: Ladu

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Information
et: Andmed

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Language code
et: Keele kood

en: Extension
et: Laiendus

en: ok
et: olgu

en: Local
et: Kohalik

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Domains
et: Domeenid

en: Errors
et: Vead

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Run updates
et: Käivita uuendused

en: Drupal version
et: Drupali versioon

en: alert
et: häire

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Update translations
et: Uuenda tõlkeid

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Default 403 (access denied) page
et: Vaikimisi 403 (ligipääs keelatud) leht

en: Default 404 (not found) page
et: Vaikimisi 404 (lehte ei leitud) leht

en: Aggregate and compress CSS files
et: Agregeeri ning paki kokku CSS failid

en: All messages
et: Kõik teated

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Errors and warnings
et: Vead ja hoiatused

en: Error messages to display
et: Kuvatavad veateated

en: Cache pages for anonymous users
et: Puhverda anonüümsete külastajate päringuid

en: Refresh information
et: Värskenda andmeid

en: Database log messages to keep
et: Säilitatavad andmebaasilogi kirjed

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Username and password
et: Kasutajanimi ja salasõna

en: Compress cached pages
et: Paki puhverdatud lehed kokku

en: Update this item
et: Uuenda seda elementi
