Drupal Remote Dashboard (8.x-3.8) - en to jv translation catalogue (66 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Language
jv: Basa

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: Version
jv: Versi

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Link
jv: Tautan

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Flush Cache
jv: Resiki Cache

en: Core
jv: Inti

en: View
jv: Tampilan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Exclude
jv: Kejābā

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Good
jv: Apik

en: configure
jv: konfigurasi

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Current
jv: Saiki

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Code
jv: Kode

en: General
jv: Umum

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: Key
jv: Kunci

en: warning
jv: weling

en: critical
jv: Kritis

en: Session
jv: Sési

en: Installed
jv: Dipasang

en: disable
jv: mati

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Run cron
jv: Nglakokaké cron

en: alert
jv: waspada

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Default 403 (access denied) page
jv: Kācā Default 403 (akses ditolak)

en: Default 404 (not found) page
jv: Kācā Default 404 (kācā ora ditemokaké )

en: All messages
jv: Kabèh pesen

en: Errors and warnings
jv: Kaluputan lan welingan

en: Error messages to display
jv: Pesen kesalahan sing arep ditampilna

en: Cache pages for anonymous users
jv: Telih kanggo panganggo anonim

en: Database log messages to keep
jv: Pesen log database kanggo disimpen

en: Asc
jv: Urut Maju
