Drupal Remote Dashboard (8.x-3.8) - en to km translation catalogue (73 entries)

en: enable
km: បើក

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Language
km: ភាសា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Link
km: តំណ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Core
km: សំខាន់

en: View
km: មើល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Good
km: ល្អ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Update status
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្ថានភាព​ទាន់សម័យ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Mode
km: របៀប​

en: OK
km: យល់ព្រម

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Domain
km: ដែន

en: Code
km: កូដ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Port
km: ច្រក

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Key
km: សំខាន់

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: warning
km: ព្រមាន

en: critical
km: សំខាន់​បំផុត

en: Session
km: សម័យ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: disable
km: បិទ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: info
km: ព័ត៌មាន

en: ok
km: យល់ព្រម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Run cron
km: រត់ cron

en: alert
km: ព្រមាន

en: Ping
km: ភីង

en: Default 403 (access denied) page
km: ទំព័រ 403 លំនាំដើម (ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ)

en: Default 404 (not found) page
km: ទំព័រ 404 លំនាំដើម (រកមិនឃើញ)

en: Aggregate and compress CSS files
km: ប្រមូល​ផ្តុំ និង​បង្ហាប់​ឯកសារ​ CSS

en: All messages
km: សារ​ទាំង​អស់

en: Errors and warnings
km: កំហុស និង​ការ​ព្រមាន

en: Error messages to display
km: សារ​កំហុស​ត្រូវ​បង្ហាញ

en: Cache pages for anonymous users
km: ទំព័រ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​សម្រាប់​អ្នកប្រើ​អនាមិក

en: Database log messages to keep
km: សារ​កំណត់ហេតុ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ដែល​ត្រូវ​រក្សាទុក
