Drupal Remote Dashboard (8.x-3.8) - en to oc translation catalogue (99 entries)

en: enable
oc: activar

en: Status
oc: Estatut

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Administration
oc: Administracion

en: Action
oc: Accion

en: unknown
oc: desconegut

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Projects
oc: Projèctes

en: Project
oc: Projèctes

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Link
oc: Ligam

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Core
oc: Còr

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configure
oc: Configurar

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Exclude
oc: Exclure

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Page
oc: Pagina

en: Good
oc: Plan

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Host
oc: Òste

en: Update status
oc: Estat de las mesas a jorn

en: Header
oc: Entèsta

en: Mode
oc: Mòde

en: OK
oc: D'acòrdi

en: configure
oc: configurar

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Domain
oc: Domeni

en: Current
oc: Actual

en: Code
oc: Còde

en: Sort by
oc: Triar per

en: Port
oc: Pòrt

en: Hidden
oc: Amagat

en: Undefined
oc: Indefinit

en: Key
oc: Clau

en: Activity
oc: Activitat

en: warning
oc: avertiment

en: critical
oc: critic

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Installed
oc: Installat

en: Branch
oc: Branca

en: Changed
oc: Modificat

en: disable
oc: desactivar

en: Storage
oc: Emmagazinatge

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Information
oc: Informacions

en: PHP Code
oc: Còde PHP

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Execute PHP
oc: Executar del còde PHP

en: Local
oc: Locale

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Domains
oc: Domenis

en: Public key
oc: Clau publica

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Run cron
oc: Aviar lo prètzfait planificat (cron)

en: Run updates
oc: Lancer las mesas a jorn

en: alert
oc: alèrta

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Update translations
oc: Metre a jorn las traduccions

en: Default 403 (access denied) page
oc: Pagina 403 per defaut (accès refusat)

en: Default 404 (not found) page
oc: Pagina 404 per defaut (pagina pas trobada)

en: Aggregate and compress CSS files
oc: Agrèga e comprèssa los fichièrs CSS

en: Project ID
oc: Id del projècte

en: All messages
oc: Totes los messatges

en: Warnings
oc: Avertiments

en: Flush all caches
oc: Voidar totes los caches

en: Errors and warnings
oc: Errors e avisos

en: Error messages to display
oc: Messatges d'error a afichar

en: Cache pages for anonymous users
oc: Emmagazina las paginas a l'escondedor pels utilizaires anonimes

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Refresh information
oc: Actualizar l'informacion

en: Database log messages to keep
oc: Messatges d'enregistrament de la basa de donadas a mantenir

en: Master
oc: Maître
