Drupal Remote Dashboard (8.x-3.8) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: select
rw: Hitamo

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya
