DRD Agent (8.x-3.0-rc1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: All
ne: सबै

en: Good
ne: राम्रो

en: Host
ne: होस्ट

en: Undefined
ne: अपरिभाषित
