Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (4.0.0) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Manage
az: İdarə et

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Fields
az: Sahələr

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Processing
az: Emal edilir

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Bundle
az: Paket

en: Initializing.
az: İnisalizasiya

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.

en: Completed @current of @total.
az: @total -ın @current tamamlandı.
