Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (4.0.0) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Initializing.
hy: Նախապատրաստվում է:

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։

en: Completed @current of @total.
hy: @current  @total -ից ավարտված է:

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
hy: Դիտել, խմբագրել եւ ջնջել ամբողջ բովանդակությունը, անկախ թույլտվության սահմանափակումներից:
