Drupal RETS Real Estate Framework (dRealty) (4.0.0) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Resources
ar: مصادر

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Format
ar: التنسيق

en: Manage
ar: تسيير

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Fields
ar: الحقول

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Property
ar: الخاصية

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Mapping
ar: إقران

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Initializing.
ar: التجهيز.

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.

en: Completed @current of @total.
ar: تم @current من @total.

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
ar: عرض، تعديل وحذف كافة المحتويات دون مراعاة قيود الحقوق.
