drimage (2.2.7) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save
ar: حفظ

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: pixels
ar: بكسلات

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
