drimage (2.3.5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save
az: Saxla

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: pixels
az: piksellər

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: no caching
az: keşləmə yoxdur
