drimage (2.3.7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Scale
lt: Mastelis

en: pixels
lt: pikseliai

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: no caching
lt: nekešuojamas
