drimage (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Save
ta: சேமி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Scale
ta: அளவுகோல்

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
