drimage (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save
be: Захаваць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Scale
be: Маштаб

en: pixels
be: пікселі

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
