drimage (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: pixels
cs: pixelů

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
