drimage (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: pixels
et: pikslit

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
