drimage (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save
gl: Gardar

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Scale
gl: Escala

en: pixels
gl: píxeles

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
