drimage (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Scale
ja: スケール

en: pixels
ja: ピクセル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
