drimage (8.x-1.6) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: pixels
km: ភីកសែល

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
