drimage (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save
ro: Salvare

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Scale
ro: Scalare

en: pixels
ro: pixeli

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
