drimage (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Scale
sk: Škálovať

en: pixels
sk: pixelov

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
