drimage (8.x-1.7) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Scale
es: Escala

en: pixels
es: píxeles

en: Aspect ratio
es: Relación de aspecto

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)
