drimage (8.x-1.7) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia
