drimage (8.x-1.7) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Scale
fr: Échelle

en: Background image
fr: Image d'arrière-plan

en: Aspect ratio
fr: Ratio d'aspect

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)
