drimage (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Scale
lv: Mērogot

en: pixels
lv: pikseļi

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
