drimage (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Scale
pl: Skala

en: pixels
pl: piksele

en: Aspect ratio
pl: Proporcje

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)
