drimage (8.x-1.7) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Scale
uk: Масштаб

en: pixels
uk: пікселів

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Aspect ratio
uk: Пропорції

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)
