drimage (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Scale
ca: Escalar

en: pixels
ca: píxels

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
