drimage (8.x-1.9) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
