drimage (8.x-1.9) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Scale
fa: مقیاس

en: pixels
fa: پیکسل

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
