drimage (8.x-1.9) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Scale
fi: Skaalaa

en: pixels
fi: pikseliä

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
