drimage (8.x-1.9) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Scale
hi: पैमाना

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Background image
hi: पृष्ठभूमि पर छवि /चित्र

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
