drimage (8.x-1.9) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save
hr: Spremi

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Scale
hr: Skaliraj

en: pixels
hr: piksela

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
