drimage (8.x-1.9) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: pixels
hu: képpont

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
