drimage (8.x-1.9) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Save
hy: Պահպանել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: pixels
hy: փիքսել

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
