drimage (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: pixels
oc: pixèls

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
