drimage (8.x-1.9) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Scale
vi: Co dãn

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Background image
vi: Ảnh nền

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
