Droopler (3.1.0) - en to az translation catalogue (102 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: E-mail
az: E-poçt

en: Content
az: Məzmun

en: disabled
az: söndürülüb

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Download
az: Yüklə

en: view
az: görünüş

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: File
az: Fayl

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Small
az: Balaca

en: Icon
az: İconka

en: Teaser
az: Tizer

en: mail
az: poçt

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Attachment
az: Qoşma

en: n/a
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Last post
az: Son post

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Items
az: Elementlər

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Loop
az: Döngə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Counter
az: Sayğac

en: Filters
az: Filtrlər

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Hidden
az: Gizli

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Reference
az: Istinad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Gray
az: Boz

en: Document
az: Sənəd

en: New
az: Yeni

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Form
az: Forma

en: Editor
az: Redaktor

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Language code
az: Dil kodu

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: No defined styles
az: Müəyyən edilmiş üslub yoxdur

en: Creating content
az: Məzmun yaradılması
