Droopler (3.3.0-rc1) - en to gl translation catalogue (140 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: enabled
gl: activado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Content
gl: Contido

en: Item
gl: Elemento

en: disabled
gl: desactivado

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Quantity
gl: Cantidade

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Categories
gl: Categorías

en: Download
gl: Descargar

en: view
gl: vista

en: unpublished
gl: sen publicar

en: created
gl: creado

en: File
gl: Ficheiro

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: Small
gl: Pequeno

en: Icon
gl: Icona

en: Teaser
gl: Resumo

en: mail
gl: correo

en: Updated
gl: Actualizado

en: name
gl: nome

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Attachment
gl: Anexo

en: n/a
gl: n/d

en: Mail
gl: Correo-e

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Last post
gl: Última entrada

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Gallery
gl: Galería

en: Items
gl: Elementos

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Medium
gl: Medio

en: Media
gl: Medios

en: Details
gl: Detalles

en: Price
gl: Prezo

en: State
gl: Estado

en: Forum
gl: Foro

en: Loop
gl: Bucle

en: Blog
gl: Blogue

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Counter
gl: Contador

en: Filters
gl: Filtros

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Token
gl: Símbolos

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Controls
gl: Controis

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Reference
gl: Referencia

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Product
gl: Produto

en: Changed
gl: Cambiado

en: Products
gl: Produtos

en: Orders
gl: Pedidos

en: Gray
gl: Gris

en: New
gl: Novo

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: image
gl: imaxe

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: medium
gl: medio

en: Apply
gl: Aplicar

en: small
gl: pequena

en: large
gl: grande

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Form
gl: Formulario

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: File download
gl: Descarga de ficheiro

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Billing Information
gl: Datos de facturacion

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Installed %module module.
gl: Modulo %module instalado.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Long text
gl: Texto longo

en: No defined styles
gl: Sen estilos definidos

en: Creating content
gl: Creando contido

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Order number
gl: Número de pedido

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: You have not placed any orders with us yet.
gl: Non realizou ningún pedido con nos todavía.

en: Wide
gl: Ancho

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: By @author @time ago
gl: Por @author fai @time

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito
