Droopler (3.5.8) - en to hy translation catalogue (60 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: disabled
hy: անջատված

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Small
hy: Փոքր

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Items
hy: Տարրեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Left
hy: Ձախ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Installed %module module.
hy: Տեղադրված է %module մոդուլը։

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: Wide
hy: Լայն

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: By @author @time ago
hy: @author-ի կողմից  @time առաջ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին

en: Narrow
hy: Նեղ
