Droopler (8.x-2.0-beta3) - en to se translation catalogue (30 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: E-mail
se: Epoasta

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: File
se: Fiila

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Attachment
se: Mielddus

en: Picture
se: Govva

en: Mail
se: E-boasta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Topics
se: Fáttát

en: Video
se: Filbma

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: File download
se: Viečča fiilla

en: Show more
se: Čájet eanet
